ALPLAM GROUP

izmir web tasarım ve seo hizmetleri

BU FİRMA SİZCE NASIL?

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0

Firmaya Mesaj GönderYORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Yap
Hakkımızda

Merhaba ,

Yurt içinde ve yurt dışındaki devam eden residence,sağlık ocağı, hastane, AVM, okul, üniversite, otel, villa tüm inşaatlarınız için projelerinizden bize iletirseniz, size teknik detaylarınıza uygun, MONTAJ DAHİL tekliflerimizi sunmaktan gurur duyarız.         İLETİŞİM:  levent@alplam.com.tr

 

( AVM, HASTANE, ÜNİVERSİTE, OKUL, RESIDENCE, OTEL, VİLLA, KONUT…...)

( Uluslararası yönetmeliğe, standartlara, ihale şartlarınıza uygundur)

ÜRÜNLERİMİZİN EN ÖNEMLİ FARKI;  KÖŞELERİN KAVİSLİ, YUVARLAK LAMİNANT OLMASIDIR.

LAMİNANT KAPI  (Yuvarlak Kavisli Köşeli)

LAMİNAT KAPLI ALÜMİNYUM KAPI KASASI

COMPACK KABİN (OFİS BÖLMELERİ,  TUVALET BÖLMELERİ)

YÜKSELTİLMİŞ YER DÖŞEMESİ

LAMİNANT PARKE  ve LAMİNAT SÜPÜRGELİK

AKUSTİK PANEL

MUTFAK VE BANYO DOLAPLARI

REFERANSLARIMIZ;   Ege Üniversitesi,  Türk Hava Yolları,  Vakıfbank, Medifema Hastanesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Palm Otel, Erbil Tedavi Merkezi, İstanbul TPAO,  Ata HOLDİNG, Kınık Sağlık Ocağı, Ulusal Yatırım A.Ş., KAVUKLAR..…..

1984 yılında ticaret hayatına mobilya ve dekorasyon sektöründe başlayan firmamız 1998 yılında laminat ürünler üretimine başlayarak üretim kapasitesini ve yelpazesini arttırmıştır. 2011 yılında ise ülkemizde seri olarak sadece laminat ürünler üreten ilk fabrikayı kurmuş bulunmaktayız.

Bugün ise bütün ürünlerimizin kaplama ana malzemesi 0.4-0.6 ve 0.7 mm kalınlığında dekoratif HPL(High Pressure Laminate-Yüksek Basınçlı Laminat) veCPL(Continuous Pressure Laminate-Düşük Basınçlı Laminat) ‘dir.

İmal ettiğimiz nihai ürün ısıya, çizilmeye, aşınmaya, neme, darbeye ve çeşitli kimyasal ürünlere son derece dayanıklıdır ve hastane,otel,restaurant gibi hijyen konusunda son derece hassas olan tesisler ve medikal alanlar için aranan sertifikalı bir üründür.

Ürünlerimizin bu dayanımından dolayı sevkiyattan ve montajdan sonra ürün üzerinde herhangi bir rötuşa gerek kalmamaktadır.

Üretim bandımızda seri olarak laminat kapı,kapak,profil,levha,merdiven basamağı,süpürgelik,mutfak ve banyo dolap ile tezgahları üretebilmekteyiz.

Bu ürünler doğal(mat),parlak,dijital,metalik,diagonel ve veneer(ahşap dokulu) yüzeyli olarak üretilebilmektedir.Düz ahşap görünümlü parlak renklerden oluşan geniş bir renk kartelasına sahibiz.

Ürünlerimizin en büyük farkı kavisli-postforming özelliğinin olması ve ürünlerin tamamında 0.4,0.6,0.7 mm laminat kullanılmasıdır.

Ürünlerin tamamı laminatla kaplanmakta ve ürünün herhangi bir yerinde laminat harici bir boya ,PVC bant vs kullanılmamaktadır.Bu imalat teknolojimizden dolayı ürünün kullanım alanı,kalitesi ve dış etmenlere karşı dayanımı artmaktadır.

İç kapılara ek olarak genellikle endüstriyel ve projeli alanlarda kullanılan ses izolasyonlu,kurşunlu ve yangına dayanıklı kapılarımız da mevcuttur.

İyi Çalışmalar Dileriz.  (Tabii ki, fabrikamıza sizi davet etmekten onur duyarız.)

Levent Hepasar

SATIŞ SORUMLUSU

Mobile:  +90 535 945 26 54  Whatsapp, Viber, WeChat

Tel:        +90 232 832 11 28   Fax:  +90 232 832 11 38     SKYPE:    leventhepasar

Mail:  levent@alplam.com.tr       WEB:  www.alplam.com.tr

FABRİKAMIZ;       izmir cad. No:16  Kakliç  35000  izmir TÜRKİYE 

Bu firma 2280 defa incelendi