Ca l t tasarım ve Danışmanlık

izmir web tasarım ve seo hizmetleri

BU FİRMA SİZCE NASIL?

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0

Firmaya Mesaj GönderYORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Yap
Hakkımızda

ca|t tasarım&danışmanlık, 2008 yılında İzmir'de kuruldu. Genel faaliyet alanları ürün tasarımı ve görselleştirme olarak tanımlanabilecek olan ca|t, günümüze kadar birçok farklı projeye imza attı. ca|t'de tasarım süreci, müşterilerin ihtiyaçlari doğrultusunda tanımlanır. Hedefler, pazar dinamikleri, ve üretim teknolojileri, projenin en başında ele alınır. Ürünü en kısa sürede piyasa sürmek, en uygun maliyeti yakalamak ve olası hataları baştan öngörüp bunları engellemek işimizin önemli parçalarındandır.

Hedefimiz, kullanıcı beklentilerini saptayarak, pazara yön verecek, tüketicilerin kullanmaktan keyif alacağı, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi ürünler tasarlamaktır. Bizim gözümüzde başarımız, müşterilerimizin başarısıyla eşdeğerde olmuştur.

ca|t olarak bugüne kadar elektronik, sağlık, ambalaj, iletişim, savunma sanayii, beyaz eşya, sokak mobilyası gibi alanlarda birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir. Görselleştirme ise hem tasarım sürecimizde, hem de başlı başına bir iş kolu olarak ayrı bir öneme sahiptir. Güncel teknolojiyi takip ederek projenin daha ilk aşamalarında bile pazarlama ve iletişim amaçlı görselleri oluşturmak işimizin önemli bir unsurudur. ca|t, gerek endüstriyel gerek mimari alanda, gerçekçi 3 boyutlu görsel malzemeleri en kısa sürede oluşturacak yeteneğe ve kapasiteye sahiptir.

Haritada Yerimiz
Bu firma 3201 defa incelendi