HİCAS ASANSÖR

izmir web tasarım ve seo hizmetleri

BU FİRMA SİZCE NASIL?

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0

Firmaya Mesaj GönderYORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Yap
Hakkımızda

Hicas Asansör Kabin İmalatı yılların deneyim ve tecrübesiyle inşa edilmiştir. 2001 yılından beri metal işleri ile uğraşan Dündar Kardeşlerin sektördeki deneyim ve tecrübelerinin yatırıma dönüştürülmesiyle oluşan bir firma olarak 2009 senesinde faaliyete geçmiştir. 

 
Firmamız asansör imalatında ustalıktan gelen tecrübesini iş yönetimlerinde kullanmaktadır. Sektördeki en kaliteli tedarikçiler ile ayrıntıya önem veren bir anlayış içerisinde, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayarak; iyi planlanmış üretim süreçleri içerisinde üretim faaliyetlerimize sürdürmekteyiz.
 
Firmamız imalata başladığı süreç içerisinde siz müşterilerimizin isteklerini zamanında ve kalite stadnardını koruyarak tesliminden dolayı dinamik bir büyüme trendi içerisindedir.
 
Kalite politikası, müşteri odaklı ve kaliteli hizmetleri ile sektördeki yerini kanıtlamıştır. İthal ve yerli paket asansörleri ve sorunsuz imalatları ile özellikle yurt içi satışlarında memnun bir müşteri portföyü çizmiştir.
 
Şirketimiz, başta Ege Bölgesi olmak üzere Tüm Türkiye'ye ürünlerini pazarlamaktadır. Her geçen gün kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırarak asansör kabini üretiminde en kaliteli isim olma yolunda ilerlemektedir. İlerleyen süreçler içerisinde yurtdışı pazarına açılmak hedeflerimiz ve yatrımlarımız arasındadır. Her geçen gün üretim parkurumuz genişlemekte ve hizmet kalitemiz artmaktadır. Daha büyük bir portföye ulaşmak için sizleri yanımızda görmek bizlere çalışma azmi verecektir.

Bu firma 2246 defa incelendi