ÖZGÜR YÖNETİM VE DANIŞMANLIK

izmir web tasarım ve seo hizmetleri

BU FİRMA SİZCE NASIL?

BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0

Firmaya Mesaj GönderYORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Yap
Hakkımızda

Türkiye’de ve özellikle İzmir’de toplu yaşam alanlarının profesyonel yönetimi günümüzde gereklilik arz etmektedir ve yaşam kalitesi ile memnuniyeti artırıcı bir unsur olarak benimsenmeye başlanmıştır. Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizm., Tic. Ltd. Şti. İzmir’de apartman/site ve iş merkezlerine profesyonel yönetim hizmeti vermek amacıyla Özgür Serdar Sinangin ve Psikolog Burcu Çataloğlu tarafından 2010 yılının Ocak ayında kurulmuştur.

İzmir’de bu sektörde faaliyet gösteren ilk  “Limited Şirket” olan Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti. yönetim konusunda bir tek kişi olarak değil, ekip yönetimi işleyişi ile hizmet vermektedir. Yönetim faaliyetlerini; konularında uzman olan yöneticilerimiz, avukatlarımız, mali müşavirimiz, teknik personelimiz ve bilgisayar programları desteğiyle yerine getirilmektedir. 

Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti. sorumluluk alanındaki apartman, site ve iş merkezlerini 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu, 5711 Sayılı Toplu Yapıların Yönetimine İlişkin Kanun, ilgili tüzükler ve Yönetim Planı Hükümlerine göre, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak yönetmektedir.

 

Haritada Yerimiz
Bu firma 2595 defa incelendi